Znamy rezultaty głosowania na LUMEN TOP 10

W ramach internetowego głosowania zakończonego 22 kwietnia, kilkaset osób reprezentujących szkoły wyższe z całego kraju oddało swój głos na dziesięć, aktualnie najistotniejszych tematów w polskim szkolnictwie wyższym – czyli LUMEN TOP 10.

W toku głosowania, wyselekcjonowano następujące tematy zaprezentowane w kolejności od największej do najmniejszej ilości oddanych głosów:

• –  Ewaluacja naukowa
  • –  Cyfrowa transformacja uczelni
  • –  Kształcenie na odległość
  • –  Perspektywa finansowa 2021-2027
  • –  Elektroniczny obieg dokumentów
  • –  Równy dostęp do nauki
  • –  Współpraca z biznesem
  • –  Umiędzynarodowienie uczelni
  • –  Uczelnia w chmurze
  • –  Sukces studentów

W oparciu o wyżej wymienione tematy Organizatorzy sformułują Program Konferencji, który do 30 czerwca zostanie opublikowany na stronie: www.lumen.edu.pl. Przypominamy, że tegoroczna konferencja odbędzie się 23 i 24 listopada 2021 r. w formule hybrydowej.  Zapraszamy do śledzenia informacji na ten temat i do wypełnienia formularza rejestracyjnego na nasze wydarzenie.